Ev / Ürün / Aksesuarlar / Diğer Ekonomi Kablosuz Makineler / KPQ-BRS21 Fırçasız Pistonlu Testere
HARİKA
KPQ-BRS21 Fırçasız Pistonlu Testere
Dahil olanlar:
2 Premium Bi-Metal Bıçaklar
Altıgen anahtar
Ağır hizmet taşıma çantası
temas etmek
Tanım
Parametre
Bize Ulaşın
Teknik Özellikler:
Güç sistemi: 21V lityum iyon (3.0Ah/4.0Ah seçenekleri)
Değişken Hız: 0-3,100 RPM (Elektronik Kontrol)
İnme uzunluğu: 34mm (1-1/4 ")
Maksimum kesme kapasitesi:
Ahşap: 130mm
Metal: 10mm (çelik)
Dökme Demir: 20mm
Bıçak Tipi: Standart 110mm (4-3/8 ") Pistonlu Testere Bıçakları